GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 15507295
nr 1550 7295
Fat
Kina, Blåvitt Kompaniporslin. Diameter: 28 cm
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:54:58
2/7 21:53:06
300 kr
3/7 18:52:53